Nepilova 903/3
Praha 9 - Vysočany
Po - Pá: 08:00 - 21:00
So - Ne, svátek: 09:00 - 19:00 *
* Víkendy a státní svátky jsou za příplatek 1 000 Kč

Zubní pohotovost v Praze

Stomatologická ordinace «ArtStom» spojuje poslední trendy ve stomatologické léčbě s profesionalitou zubních lékařů. Poskytujeme špičkové služby za férové ceny.

pondělí - pátek: 8:00 - 21:00
Sobota, neděle, svátky: od 09:00 do 19:00
* O víkendu a svátcích ošetřeni se provádí za příplatek 1 000 Kč.

Kontakty O klinice

Zubní pohotovost

Vítejte na webových stránkách Kliniky ArtStom v Praze.

Bolí Vás zuby? Pociťujete silnou bolest, která se zhoršuje v noci? Možná trpíte pulpitisem. Příznaky mohou zahrnovat citlivost zubu na teplotní podněty, kyselou nebo sladkou stravu, a bolest při poklepávání. Pulpitida, zánět zubního nervu, může vyžadovat odstranění nervu a očištění zubních kanálků (endodoncie) nebo v extrémním případě extrakci zubu.

Shnilý nebo rozlomený zub může být zdrojem chronické infekce a ztrácet svou žvýkací funkci. Většinou je doporučeno takový zub extrahovat. Pokud již máte svého zubaře, nabízíme základní pohotovostní ošetření a vystavíme lékařskou zprávu pro vašeho stomatologa. V případě potřeby můžete absolvovat komplexní léčbu přímo na naší klinice. Níže uvádíme orientační ceny základních pohotovostních zákroků.

Spokojení pacienti: Snažíme se poskytovat pacientům špičkový servis a vysokou úroveň zdravotnických služeb. Přečtěte si autentická hodnocení našich klientů na Facebooku a Google.

Klinika ArtStom v Praze: Naše klinika provozuje zubní pohotovost od roku 2016. Specializujeme se na chirurgické zákroky, včetně zavedení implantátů, endodoncie a estetické rekonstrukce zubů. Pro pacienty máme k dispozici soukromé parkoviště přímo před vstupem do kliniky a dobré MHD spojení. Jsme situováni pouhých 250 metrů od stanice metra Vysočanská. V čekárně můžete užívat horké nápoje (káva Nespresso, čaj), vodu a sledovat LCD TV.

Zubní pohotovost v Praze: Máte bolestivé zuby nebo prasklou zubní korunku? Váš stávající zubař neřeší akutní případy nebo má omezenou ordinaci? Chcete se zbavit bolesti a vyhnout se zbytečnému čekání? Jsme tu pro Vás každý den od 8.00 do 21.00. Poskytujeme bezplatné pohotovostní ošetření během ordinační doby (po-pá 8.00 - 21.00). O víkendech a svátcích účtujeme pohotovostní příplatek ve výši 1000 Kč. Pohotovostní linka je v provozu do 20 hodin. Garantujeme nejkratší čekací dobu v celé Praze. Akutní případy dokážeme ošetřit i během hodiny od zavolání, v závislosti na počtu akutních pacientů. Registrovaní pacienti mají přednost, ale přijímáme i neregistrované pacienty a cizince bez nutnosti registrace. S moderním vybavením a šetrnými metodami máme vlastní chirurgické oddělení a zvládáme i složitější případy.

Začněte se starat o své zuby s námi. Jsme tu pro Vás.

Adresa kliniky na mapě